Bilbao „Athletic“ Ispanijos Supertaurės finale po dramatiškos kovos ir pratęsimo 3:2 privertė kapituliuoti „Barcelona“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro čempionų titulą.

Lionelis Messi 37-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Antoine‘as Griezmannas 40-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Oscaras de Marcosas 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

L.Messi 52-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Raulis Garcia 57-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. A.Griezmannas 77-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Asieras Villalibre 90-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė pratęsimą 2:2. Inaki Williamsas 93-ąją minutę fantastišku smūgiu persvėrė rezultatą „Athletic“ ekipos naudai 3:2. Vienam prieš vartininką atsidūrusiam Martinui Braithwaite‘ui 95-ąją minutę nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio.

A.Griezmannas 111-ąją minutę atliko smūgį vienu lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. L.Messi pratęsimo pabaigoje po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir katalonai liko rungtyniauti dešimtyje.