Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Manchester United“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Pirmame kėlinyje pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau to nesugebėjo paversti itin pavojingais smūgiais į vartus – geriausią progą pasižymėti turėjo ne čempionai, o baudos smūgį maždaug iš 23 metrų atlikęs Bruno Fernandesas.

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, o „Man Utd“ šio pabaigoje užkūrė tikrą pirtį prie „Liverpool“ vartų ir kelis kartus buvo labai arti įvarčio.

Nors „Liverpool“ kamuolį kontroliavo 65 procentus laiko, o vartų link smūgiavo beveik dvigubai daugiau (17 prieš 8), į vartų plotą daugiau pataikė „Man Utd“ – 4 smūgiai prieš 3.

Tai buvo ketvirtos iš eilės rungtynės, kurių nesugeba laimėti „Liverpool“.