Vitorijos „Baskonia“ (15/4) ekipa pasiekė dar vieną pergalę Ispanijos pirmenybėse, namie 103:76 (25:13, 27:23, 24:19, 27:21) sutriuškindama Sevilijos „Real Betis“ (4/15) klubą.

Jau ilgosios pertraukos metu „Baskonia“ pirmavo 52:36, vėliau neleisdama suabejoti savo pranašumu.

Rokas Giedraitis vėl buvo rezultatyvus, per 25 minutes pelnydamas 15 taškų (3/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių), atkovodamas 3, prarasdamas vieną ir perimdamas 2 kamuolius, atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengdamas ir surinkdamas 19 naudingumo balų.

Kuklesnis buvo Tadas Sedekerskis, pasižymėjęs tik paskutinę mačo minutę. Lietuvis per 16 minučių surinko 4 taškus (0/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą, išprovokavęs 2 pražangas ir surinkęs 7 naudingumo balus. Nidoje gimęs puolėjas aikštėje atšventė 23-ąjį gimtadienį.

Vitorijos klubui tai buvo jau septintoji pergalė Ispanijoje paeiliui.

27 taškus Vitorijos klubui pelnė Alecas Petersas (6/7 tritaškių), 19 pridėjo Luca Vildoza (5 rez. perd.), 15 – Achille Polonara (5 atk. kam.), 11 – Youssoupha Fallas (5 atk. kam.). Svečiams 22 taškus surinko Yakuba Outtara (9/11 dvitaškių, 6 atk. kam.), 10 – Youssou Ndoye, po 9 – Jamesas Feldeine‘as, T.J.Campbellas ir buvęs žalgirietis Jerome‘as Randle‘as.