Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Dortmundo „Borussia“ ir „Mainz“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Erlingas Haalandas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Levinas Oztunali 57-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0.

Grubia varžovo klaida išmušant kamuolį iš baudos aikštelės pasinaudojęs Thomas Meunieris 73-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

M.Reusui 76-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.