Pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ komanda, kuri svečiuose 84:70 (13:18, 29:16, 22:22, 20:14) įveikė Berlyno ALBA.

„AX Armani“ į pergalę vedė buvęs žalgirietis Zachas LeDay’us, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo penkis kamuolius. Jis pataikė tris tritaškius iš keturių.

Italijos komanda per paskutine 25 žaidimo minutes nei karto neatsiliko ir paskutinio kėlinio pabaigoje susikrovė rekordinę, 14 taškų persvarą. Mačo nugalėtojai pataikė 52 proc. dvitaškių ir 50 proc. tritaškių.

ALBA: Benas Lammersas 18, Jaysonas Grangeris 16, Maoo Lo, Peytonas Siva ir Timas Schneideris po 8.

„AX Armani“: Zachas LeDay’us 16, Luigi Datome ir Kevinas Punteris po 14, Kyle’as Hinesas 13.