Prieš paskutinį etapą – Al-Attiyah priekaištai taisyklėms

Saudo Arabijoje vykstančiame Dakaro ralyje prancūzas Stephane‘as Peterhanselis („Mini“) atsidūrė labai arti 14-ojo čempiono titulo.

Likus neilgam 12-ajam etapui S.Peterhanselis turi 15 min. 5 sek. pranašumą prieš katarietį Nasserą Al-Attiyah („Toyota“). Pastarasis, neturėdamas kur trauktis, ketvirtadienį spaudė, bet turėjo problemų su padangomis ir „nukirpo“ nuo varžovo persvaros mažiau nei 2 min.

„Ta pati istorija, kaip ir praeitais metais. Vėl vargstame su padangomis. Tikiuosi, kad kitąmet visiems bus geresnės taisyklės. Šiame Dakare jau prakirtau 16 padangų. Kiekvienos keitimas užtrunka pusantros minutės. Tai labai didelis skaičius. Galiu tik pasidžiaugti, kad atvažiavome į 11-ojo etapo finišą be didesnių techninių problemų ir pažiūrėsime, kas nutiks rytoj“, - sakė N.Al-Attiyah.

Problemų ketvirtadienį turėjo ir S.Peterhanselis: „Kaip organizatoriai ir žadėjo, etapas buvo labai sudėtingas. Buvo sunku naviguoti, taip pat prakirtome dvi padangas. Pasitaikė labai keistų kopų, kai kopų masyvo viduryje išnirdavo akmenys. Būdavo sunku tam pasiruošti. Buvome sunerimę, kad sulaužėme bolido rėmo dalį, bet panašu, kad viskas ten gerai. Praradome tik keletą minučių, kas Dakare yra niekis. Liko viena diena. Reikia sukryžiuoti pirštus ir tikėtis, kad finiše būsime pirmi“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų