Neiškentė – bagio vairuotojas paliko šturmaną dykumoje

Saudo Arabijoje prie pabaigos artėja Dakaro ralis, kurio priešpaskutiniame – 11-ajame – etape netrūko dramatiškų epizodų.

Ekipažas. (nuotr. Vytauto Pilkausko)

Lengvųjų bagių kategorijoje važiuojantys ispanai Ricardo Ramilo Suarezas ir Xavieras Blanco Garcia 170-ajame kilometre įsivėlė į konfliktą ir apsižodžiavo. X.Blanco Garcia galiausiai nusprendė išlipti iš automobilio ir atsisakė į jį grįžti. R.Ramilo Suarezas tada tiesiog nuvažiavo tolyn, paliko savo šturmaną dykumoje ir bando vienas atvažiuoti iki finišo.

Kaip praneša oficialus Dakaro puslapis, X.Blanco Garcia vėliau sulaukė pagalbos iš kito komandos nario, kuris jį turėtų atvežti į bivaką.

Apmaudžiai ralis baigėsi kevirtą vietą motociklininkų įskaitoje užėmusiam ispanui Joanui Barredai Bortui („Honda“). Jis praleido kuro papildymo zoną ir 267-ajame kilometre sustojo, nes jam baigėsi benzinas. Tuomet J.Barreda Bortas išsikvietė sraigtasparnį ir buvo nugabentas į bivaką. Ralis jam baigėsi.

Prie čempiono titulo priartėjo argentinietis Kevinas Benavidesas („Honda“). Jis prieš neilgą paskutinį etapą turi 4 min. 12 sek. pranašumą prieš britą Samą Sunderlandą („KTM“). Argentiniečio komandos draugas amerikietis Ricky Brabecas ketvirtadienį prarado brangias minutes ir jau atsilieka 7 min. 13 sek.is


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų