Ketvirtą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ (6/4) klubas, kuris svečiuose 104:93 (32:16, 28:27, 27:29, 17:21) įveikė Šarlotės „Hornets“ (6/6) ekipą.

Svečiai žaidimą kontroliavo nuo pat mačo pradžios. Jau per pirmąjį kėlinį jie susikrovė solidžią persvarą (32:16).

„Hornets“ dar bandė priartėti ir skirtumą sumažinti iki vienženklio, bet svečiai vis atsakydavo taikliais metimais, o galiausiai įtvirtino pergalę.

Pirmą kartą po spalį atlikos operacijos aikštėje pasirodė „Mavericks“ aukštaūgis Kristapas Porzingis, kuris per 21 minutę pelnė 16 taškų.

Komandą į priekį tempą dar vieną puikų pasirodymą surengęs Luka Dončičius – 34 taškai, 13 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai. Jis atliko dar ir keturis blokus varžovams.

Šeimininkų gretose LaMelo Ballo pelnė vos 4 taškus.

Hornets“: Terry Rozieras 18 (2/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), P.J.Washingtonas (10 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gordonas Haywardas po 16, Devonte Grahamas 12 (7 rez. perd.)

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (13 atk. kam., 9 perd.), Timas Hardaway'us jaunesnysis 18, Kristapas Porzingis 16.