„Barcelona“ Ispanijos Supertaurės pusfinalyje po baudinių serijos 2:1 privertė kapituliuoti „Real Sociedad“ futbolininkus.

Frenkie De Jongas 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Mikelis Oyarzabalis 51-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antoine’as Griezmannas 59-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Du varžovus suklaidinęs Ousmane‘as Dembele 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Komandoms tiek per pagrindinį rungtynių laiką, tiek per pratęsimą daugiau pasižymėti nepavyko, todėl nugalėtoją teko išsiaiškinti baudinių serijos metu.

„Barcelona“ baudinių serijos metu realizavo tris, tuo tarpu „Real Sociedad“ futbolininkai vienu mažiau – vos du smūgius.V