Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos Supertaurės finale 2:1 nugalėjo „Marseille“ futbolininkus ir iškovojo šio turnyro čempiono titulą.

Florianas Thauvinas 2-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Mauro Icardi 39-ąją minutę antruoju bandymu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Angelis Di Maria 64-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Neymaras 85-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino PSG pranašumą 2:0.

Dimitri Payetas 89-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Tai buvo pirmasis naujojo ekipos trenerio Mauricio Pochettino iškovotas trofėjus jo kaip stratego karjeroje. Į PSG jis persikėlė vos prieš kelias savaites.