Gelažninkas vėl suskubo padėti sąmonę trasoje praradusiam varžovui

Lietuvis Arūnas Gelažninkas šiandien motociklų vienišių įskaitoje preliminariais duomenimis, atėmus galimą laiką už sustojimą turėtų būti pirmas. Nuo pat pradžių aplenkęs lyderį, užsuko gazo rankeną taip, kad finišavo, palikdamas visus vienišius už nugaros.

Bendroje „Original by motul“ klasėje jis taip pat pirmoje vietoje.

„Malle Moto šiandien skrido man atrodo. Visus gerai spaudėm. Pirmoje dalyje aplenkiau Maurizio Gerini ir tada jau spaudžiau į priekį. Vijausi kitus greitus sportininkus iš bendros įskaitos, bet italas niekaip neatsiliko nuo manęs, vis prikibęs važiavo“, – sako lenktynininkas.

Konkurentų dvikovoje neapsieita be nuostolių – skaudžiai krito pagrindinis konkurentas Maurizio Gerini. Arūnui Gelažninkui greičiausiai pavyko nufilmuoti kaip italas vertėsi prieš pat jo nosį.

„Paskutinėj daly važiavom su ispanu Oriolu Mena ir paklydom šiek tiek. Tai italas vėl mane prisivijo. Gerini prieš pat mane stipriai vertėsi. Sustojau patikrinti, o jis visiškai atsijungęs buvo. Kviečiau pagalbą, bet jis atsigavo ir sako: „nereikia, nereikia“. Visas išsipūtęs jis ten springo, spjaudėsi. Tai palikau jį. Sakė važiuoti, tai ir išvažiavau. Man atrodo jam minimum galvos sutrenkimas. Per tą laiką, kol buvau sustojęs, prisivijo kiti lenktynininkai ir labai uždulkino. Todėl likusi dalis buvo daug lėtesnė, o ir ūpas pradingo. Šiaip diena – superinė. Labai gerai važiavosi, tempas geras. Pats stebiuosi. Ko gero, bus greičiausias mano Dakaro istorijoje etapas“, – pasakoja Arūnas.

„Kai sustojau prie Gerini, kalbėjau kokias 3-5 minutes su dispečerine, todėl turėtų kompensuoti kažkiek laiko. Grįžęs, eisiu paprašyti, kad peržiūrėtų“, – sako lenktynininkas.

#ZigmasDakarteam po finišo šiek tiek bendravo su kritusiu italu. Jis sakė, kad neatsimena kaip krito ir jaučiasi blogai, bet jei pagerės, lenktynes tęs.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų