Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Sassuolo“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Pedro Obiangas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką buvo nubaustas raudona kortele ir „Sassuolo“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Danilo 50-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0. Gregoire‘as Defrelis 58-ąją minutę išsilaisvinęs iš dviejų varžovų gynybos nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Aaronas Ramsey 82-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1. Cristiano Ronaldo 92-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir įtvirtino „Juventus“ pergalę 3:1.