„Manchester City“ Anglijos FA taurės trečiajame etape 3:0 sutriuškino „Birmingham“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Bernardo Silva 8-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Netrukus Portugalijos futbolininkas dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Philas Fodenas 33-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. B.Silva pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį vienu lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Riyadas Mahrezas 61-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Londono „Chelsea“ Anglijos FA taurės trečiajame etape 4:0 nugalėjo „Morecambe“ futbolininkus ir užtikrintai žengė į kitą etapą.

Masonas Mountas 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Timo Werneris 44-ąją minutę tiksliai uždarė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Callumas Hudsonas-Odoi 49-ąją minutę taip pat pridėjo įvartį šiose rungtynėse ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Kai Havertzas 86-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, o „Chelsea“ iškovojo užtikrintą pergalę 4:0.