Penktadienį antrą pergalę Eurolygoje iš eilės iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (9/8) ekipa, kuri namuose 84:82 (19:22, 25:24, 20:15, 20:21) palaužė Miuncheno „Bayern“ (11/7) krepšininkus.

Pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau nuo trečiojo kėlinio pabaigos „Olympiacos“ įgijo persvarą, kurią sugebėjo padidinti ketvirtojo kėlinio pradžioje ir pirmavo 9 taškais.

Visgi likus žaisti 2 min. 50 sek. rezultatas jau buvo lygus, o likus vos pusantros minutės „Olympiacos“ pirmavo vienu tašku – 80:79. Tada Kostas SLoukas pelnė dvitaškį, Wade‘as Baldwinas suklydo, o K.Sloukas pridėjo dar vieną taiklų metimą ir šeimininkai įgijo saugų 5 taškų pranašumą.

Nors D.J. Seeley dar pataikė tritaškį ir sumažino „Bayern“ atsilikimą iki 2 (82:84), o kitoje atakoje „Olympiacos“ atakavo nesėkmingai ir paliko svečiams dar 7 sekundes, tačiau pergalę galėjęs išplėšti Paulo Zipserio tritaškis tikslo nepasiekė.

„Olympiacos“: Kostas Sloukas 24 (3/4 trit., 5/11 divt., 5/5 baud., 7 atk. kam.), Saša Vezenkovas 13, Aaronas Harrisonas ir Octaviusas Ellisas – po 11, Vassilis Spanoulis 10.

„Bayern“: D.J.Seeley 26 (7/8 trit.), Jalenas Reynoldsas 20, Wade‘as Baldwinas 12.