Bulgarijoje pristatytas Dambrauskas: nebijau iššūkių

Penktadienį Bulgarijos sostinėje Sofijoje Razgrado „Ludogorec“ klubas pristatė naująjį komandos trenerį lietuvį Valdą Dambrauską.

Su žiniasklaida bendravęs strategas tikino, kad nesibaimina naujo iššūkio.

„Puikiai suprantu, kokius tikslus kiekvienais metais kelia „Ludogorec“ klubui, tačiau mes norime ne tik pasiekti tai – tapti Bulgarijos čempionais ir žaisti Europoje, norime tai pasiekti žaisdami gražų ir atakuojantį futbolą.  Kiekvienas karys nori būti generolu. Nebijau iššūkių, manau, kad turiu įgūdžių vesti klubą į priekį“, – sakė lietuvis.

„Ludogorec“ stilius yra diktuojamas rezultatų. Kai esi laimėjęs 9 titulus iš eilės, tu nori žaisti dominuojantį futbolą, mušti įvarčius ir laimėti. Kaip trenerio, mano stilius yra labai panašus – žaisti atakuojantį futbolą ir dominuoti aikštėje, kontroliuoti kamuolį“, – tikino V. Dambrauskas.

Bulgarijos spaudoje lietuvis sulaukė ir kritikos, kad tokiam klubui turi vadovauti daugiau patirties turintis strategas. Vis dėlto pats V. Dambrauskas to nekomentavo ir tikino, kad su optimizmu žvelgia į ateitį.

Treneris netrukus išvyks į Turkiją, kur kartu su komanda ruošis sezonui.

„Visi išvyksime į Turkiją, kur turėsiu šansą susipažinti su visais futbolininkais“, – teigė jis.

„Ludogorec“ devyniskart iš eilės tapo Bulgarijos čempionais, užtikrintai šalies pirmenybėse pirmauja ir šiuo metu. Vis dėlto, anot pranešimų, ekipos vadovai tikisi, kad komanda rodys kur kas geresnius rezultatus nei iki šiol Europoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų