Pergalę NBA po pratęsimo iškovojo Dalaso „Mavericks“ komanda. Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 124:117 (22:28, 21:24, 33:26, 33:31, 15:8) įveikė Denverio „Nuggets“ ekipą.

Aikštėje ryškiausi buvo abiejų komandų europiečiai Luka Dončičius ir Nikola Jokičius. „Mavericks“ žvaigždė pelnė 38 taškus, atkovojo devynis kamuolius ir atliko 13 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ aukštaūgis surinko irgi 38 taškus, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Denverio ekipa trečiajame kėlinyje pirmavo 12 taškų persvara, tačiau to nepakako. Pagrindiniame laike likus 3,3 sekundėms Maxi Kleberas tritaškiu išvedė „Mavericks“ į priekį dviem taškais, bet kitoje atakoje N.Jokičiaus dvitaškis nulėmė pratęsimą.

Pratęsimą geriau sužaidė „Mavericks“ komanda, kuri jame susikrovė savo didžiausią dvikovos septynių taškų pranašumą. Jame svečius į priekį tempė penkis taškus paeiliui surinkęs Joshas Richardsonas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 38 (13 rez. perd.), Joshas Richardsonas ir Dorianas Finney-Smithas po 14.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (11 atk. kam.), Jamalas Murray 21, Gary Harrisas 15.