Domanto Sabonio blokas DeMarcusui Cousinsui pateko tarp dešimties gražiausių praėjusios NBA nakties epizodų.

Pirmame kėlinyje D. Sabonis pasižymėjo įspūdingu bloku per jį sugrūsti kamuolį į krepšį norėjusiam DeMarcusui Cousinsui.

„Cousinsas manė, kad atliks dėjimą. Mes to nesitikime iš Sabonio, bet jis apsaugo krepšį“, – emocingai į epizodą reagavo komentatoriai.

Šiam epizodui skirta trečioji vieta.

Primename, kad lietuvis surengė eilinį galingą pasirodymą, o Indianos „Pacers“ (6-2) įsirašė šeštą pergalę NBA pirmenybėse.

„Pacers“ namie 114:107 (35:30, 27:26, 28:31, 24:20) įveikė Hiustono „Rockets“ (2-4).

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną varžovo metimą. Tiesa, puolėjas penkis kartus suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.