Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 (1:1) nugalėjo „Milan“ futbolininkus ir sumažino atotrūkį nuo čempionato lyderio iki septynių taškų.

Federico Chiesa 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ klubą į priekį 1:0. Davide‘as Calabria 41-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

F.Chiesa 62-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1. Westonas McKennie 76-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:1.