Pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Denverio „Nuggets“ (3/4) klubas, kuris 123:116 (34:22, 28:43, 31:31, 30:20) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (2/5) ekipą.

Atkakli kova vyko didžiąją susitikimo dalį, o nugalėtojas paaiškėjo tik ketvirtame kėlinyje, kurį šeimininkai laimėjo 30:20.

Prie pergalės prisidėjo į NBA visai neseniai atvykęs Facundo Campazzo, kuris per 26 minutes pelnė 11 taškų bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nesulaikomas  „Nuggets“ gretose buvo lyderis Nikola Jokičius, surinkęs 35 taškus bei atkovojęs 15 kamuolių. N.Jokičius vien paskutiniame ketvirtyje surinko 13 taškų ir padėjo „Nuggets“ komandai pergalių seriją prieš „Timberwolves“ pratęsti iki dešimties.

Pralaimėjusiems aukštaūgis D'Angelo Russellas įmetė 33 taškus ir pridėjo 11 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Bartonas 20 (7 atk. kam.), JaMychalas Greenas 17, Jamalas Murray'us 13, Facundo Campazzo 11.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 33 (11 rez. perd.), Juanas Hernangomezas 25, Malikas Beasley (6 atk. kam.) ir Anthony Edwardsas po 15.