Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) nesėkmę patyrę Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2/5) ekipa, kuri tik pačioje mačo pabaigoje 92:94 (24:19, 25:26, 19:22, 24:27) nusileido čempioonams Los Andželo „Lakers“ (6/2).

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Likus žaisti 5 minutes „Grizzlies“ dar pirmavo 79:77, bet tada darbo ėmėsi „Lakers“ lyderiai.

Anthony Daviesas pataikė iš toli, kelias atakas surengė LeBronas Jamesas ir svečiai įgijo persvarą.

Nepadėjo ir minutės pertraukėle. Po dar kelių L. Jameso taškų pačioje pabaigoje „Lakers“ jau pirmavo 92:83. Atsipalaidavę  „Lakers“ dar leido varžovams ištirpdyti persvarą, bet vis vien šventė galutinę pergalę.

Tai buvo ketvirtoji iš eilės Los Andželo kklubo pergalė. „Grizzlies“ ekipa vis dar žaidė be traumuoto lyderio Ja Moranto.

J. Valančiūnas per 25 minutes surinko 13 taškų (4/12 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą prasižengė ir 4 sykius suklydo.

Tiek pat taškų Memfiui pelnė D. Brooksas ir G. Diengas.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.), Dillonas Brooksas ir Gorgui Diengas po 13, Brandonas Clarke`as 12, Kyle'as Andersonas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas (11 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Anthony Davisas (10 atk. kam.) po 26, Dennisas Schroderis 12.