Fenomenaliai rungtyniavęs Stephenas Curry atvedė San Francisko „Warriors“ į pergalę namuose 137:122 (36:33, 30:21, 31:29, 40:39) prieš Portlando „Trail Blazers“.

Geriausius savo laikus prisiminęs snaiperis surinko 62 taškus (10/15 dvit., 8/16 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.). Dar po pirmojo kėlinio įžaidėjas savo sąskaitoje turėjo 21 tašką, o 30 taškų įpusėjus rungtynėms – dešimtas toks pasiekimas amerikiečio karjeroje.

Svečių lyderiai Damianas Lillardas (32 tšk.) ir CJ McCollumas (28 tšk.) kartu surinko mažiau nei S. Curry. Pirmasis ketvirtajame kėlinyje įsivėlė į konfliktą su Draymondu Greenu. To pasekoje, abu užsidirbo technines pražangas.

„Warriors“: S. Curry 62, Andrew Wigginsas 21, Kelly Oubre jaunesnysis 17, Jamesas Wisemanas 12, Ericas Paschallis 10 taškų.

„Blazers“: D. Lillardas 32, CJ McCollumas 28, Enesas Kanteris 24, Carmelo Anthony 10 taškų.