Be pralaimėjimų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) ir toliau žygiuoja Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (3/0) ekipa, kuri namie tik paskutinėmis sekundėmis 108:107 (19:23, 30:32, 39:28, 20:24) nugalėjo Bostono „Celtics“ (1/2).

Mače vyko atkakli kova. Nors blogesnių ar geresnių atkarpų turėjo abi komandos, rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik pačioje pabaigoje.

Po Marcuso Smarto dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį 107:106, o iki mačo pabaigos buvo likusios 11,8 sekundės.

Į aikštę krepšininkams sugrįžus po „Pacers“ trenerio paprašytos minutės pertraukėlės, lietuvis pergudravo varžovą imituodamas perdavimą komandos draugui, staigiu judesiu pajudėjo link krepšio ir pelnė du taškus su pražanga.

Baudos metimą D. Sabonis prametė, bet per likusias 8,4 sekundės „Celtics“ sugebėjo tik išmesti sunkų tritaškį, o „Pacers“ šventė puikią pergalę.

D. Sabonis mače per 41 minutę pelnė 19 taškų (6/14 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), T.J.Warrenas 17 (5 atk. kam.), Dougas McDermottas 16, Jrue Holiday‘us 13, Mylesas Turneris 10 (7 atk. kam.)

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 25 (11 atk. kam., 5 rez. perd.,), Jaylenas Brownas 18, Paytonas Pritchardas 13, Robertas Williamsas 12 (6/7 dvitaškių), Marcusas Smartas 11.