Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Portlando „Trail Blazers“ komanda, kuri namuose 128:126 (27:31, 31:37, 26:17, 29:28) palaužė Hiustono „Rockets“ klubą.

Hiustono komandai dėl koronaviruso negalėjo padėti šeši krepšininkai: Johnas Wallas, DeMarcusas Cousinsas, Benas McLemore’as, Ericas Gordonas, Masonas Jonesas ir KJ Martinas.

„Rockets“ komandai Jamesas Hardenas pelnė 44 taškus ir atliko 17 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas pataikė 12 metimų iš 22 ir realizavo 14 baudų metimų iš 16.

„Trail Blazers“ klube ryškiausias buvo C.J.McCollumas, kuris taip pat pelnė 44 taškus ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus. Jis ir nulėmė Portlando ekipos pergalę, kai pratęsime likus žaisti 6,9 sekundėms pataikė tritaškį ir išvedė komandą į pergalę.

Kitoje atakoje J.Hardenas suklydo. Pagrindinio laiko pabaigoje pratęsimą nulėmė J.Hardenas, kurio dvitaškis likus 38 sekundėms lygino rezultatą.

Per visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi 26 kartus ir rezultatas 10 kartų buvo lygus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (17 rez. perd.), Christianas Woodas 31 (13 atk. kam.), Jae’Seanas Tate 13, Danuelis House’as 11.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 44 (8 rez. perd.), Damianas Lillardas 32 (9 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 12, Enesas Kanteris 10.