Švrljuga palieka Marijampolę: „Su giliu liūdesiu pranešu, kad aš jau nebe „Sūduvos“ žaidėjas“

Vienas charizmatiškiausių A lygos futbolininkų Andro Švrljuga į Marijampolę nebesugrįš. Tai kroatas pranešė savo facebook paskyroje.

„Mieli gerbėjai, komandos draugai ir visi draugai iš Marijampolės ir Lietuvos, rašau su giliu liūdesiu, bet tai yra tiesa – aš jau nebe „Sūduvos“ žaidėjas. Noriu padėkoti jums visiems: vadovui, valdžiai, klubo darbuotojams, treneriams ir labiausiai – gerbėjams.

Aš čia atidaviau save šimtu procentų kiekvienose rungtynėse. buvau laimingas „Sūduvoje“, o mūsų sėkmė vertė mane didžiuotis pasiektais rezultatais. Mano namai Kroatijoje man visada primins apie mūsų laimėtus trofėjus su „Sūduva“. Į tėvynę parsivežu tik puikius prisiminimus iš jūsų nuostabios šalies.

Taip pat norėčiau pažymėti trenerį Vladimirą Čeburiną, kurio komanda buvo pasiruošusi mirti aikštėje. Jis buvo treneris, tėvas, brolis, draugas. Jis buvo mūsų lyderis, kuriuo mes tikėjome, kuris tikėjo mumis ir kuris padarė mus geresniais žaidėjais ir žmonėmis. Ačiū“, - emocingą kalbą A.Švrljuga.

Į Lietuvą kroatas atvyko dar 2012 metais. Ketverius metus jis A lygoje dominavo kaip „Žalgirio“ žaidėjas, dar ketverius – kaip „Sūduvos“.

Jo sąskaitoje per karjerą Lietuvoje net šeši šalies čempiono titulai.

Dear fans, playmates and all friends in Sūduva, Marijampolė, and Lithuania. I am writting with great sadness but with a...

Posted by Andro Švrljuga on 2020 m. gruodžio 12 d., šeštadienis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų