Lietuva vėl gavo teisę organizuoti Europos krepšinio čempionato atrankos „burbulą“

2022 m. Europos krepšinio čempionato atrankos „burbulas“ kitąmet vėl vyks Lietuvoje. Tai patvirtino Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

2021-ųjų m. vasario 20 d. Vilniuje Lietuva susitiks su Čekija, o vasario 22 d. laukia Danija.

„Džiaugiamės, kad mūsų kandidatūra sulaukė didelio palaikymo ir gerų atsiliepimų. Vasario mėnesį vėl organizuosime atrankos turnyrą Lietuvoje. Mums tos rungtynės yra aukso vertės, kadangi jos lems ar pateksime į Europos čempionatą. Paskutines dvejas rungtynes turėjome žaisti išvykoje, todėl manau tai bus pranašumas, jog žaisime namuose“, – sakė nuotoliniu būdu posėdyje dalyvavęs LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Kitų grupių kovos vyks Lenkijoje (A), Rusijoje (B), Turkijoje (D), Gruzijoje (E), Ukrainoje (F), Juodkalnijoje (G), Latvijoje (H).

Dariaus Maskoliūno auklėtiniai šiuo metu atrankos turnyro C grupėje su Danijos rinktine dalinasi 2-3 vietomis, o į Europos čempionatą pateks Čekija ir dvi geriausios grupės komandos. Vasario mėnesį vyksiančiame turnyre lietuviai susitiks su Čekija, kurią pirmose rungtynėse nugalėjo rezultatu 97:89 bei Danijos rinktine, kuriai praėjusią savaitę nusileido rezultatu 76:80.

Moterų rinktinė vasario mėnesį Europos čempionato atrankos rungtynes vėl žais Turkijoje. Manto Šerniaus auklėtinės E grupės rungtynėse susitiks su Turkijos (vasario 4d.) ir Serbijos (vasario 6d.) rinktinėmis.


Rašyti komentarą...
t
tautvis
2020-12-07 10:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kaip čia mes nusivažiavom iki to, kad atrankinės rungtynės su tokiais grandais kaip Čekija ir Danija mums tampa aukso vertės?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų