Uzbekistane kilo masinės muštynės: žaidėjas „kung-fu“ spyriu „paguldė“ teisėją

Dėl vietos elitinėje Uzbekistano futbolo lygoje kovoję „Neftchi Fergana“ ir „Turon Yaypan“ klubai antradienį savo rungtynes baigė masinėmis muštynėmis.

„Turon Yaypan“ 81-ą minutę įmušė pergalingą įvartį ir turnyrinėje lentelėje pakilo į pirmą vietą, kuri garantuoja patekimą į Uzbekistano elitinę lygą. Jų varžovai su tokiu skaudžiu pralaimėjimu nenorėjo taikstytis ir nusprendė, kad dėl visko kaltas yra teisėjas.

Vienas iš „Neftchi Fergana“ žaidėjo pasileido link teisėjo Šavkato Nasibullajevo ir „kung-fu“ spyriu jį „paguldė“. Vėliau aikštėje kilo visiška sumaištis, ant vejos subėgo ir sirgaliai. Laimei, iš šio chaoso teisėjui pavyko ištrūkti ir pabėgti į tunelį.

Uzbekistano futbolo federacija patikino, kad pradės tyrimą dėl incidento po rungtynių: „Visa Uzbekistano futbolo bendruomenė matė, kas nutiko. Visi žino, kad tai buvo lemiamos rungtynės dėl vietos aukščiausioje lygoje. „Neftchi“ fanai po rungtynių nesutvardė emocijų ir išbėgo į aikštę. Bus pradėtas tyrimas dėl šio incidento ir jėgos panaudojimo prieš teisėjus. Tie, kas bus pripažinti kaltais, sulauks griežtų bausmių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų