Antradienio vakarą įvyko dar šešerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo 5 turo rungtynės.

A grupėje favoritų dvikova Ispanijoje tarp Madrido „Atletico“ ir Miuncheno  ]„Bayern“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kai įvartį 26 minutę pelnė Joao Felixas.

Likus keturioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos rezultatą nuo 11 m. atžymos išlygino Thomasas Mulleris.

Abi minėtos komandos jau užsitikrino vietas kitame etape.

Prieš tai vykusiame šio grupės mače „Salzburg“ svečiuose 3:1 įveikė Maskvos „Lokomotiv“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B grupėje Menchengladbacho „Borussia“ atkakliame mače namuose 2:3 nusileido Milano „Inter“. Po pirmojo kėlinio rezultatas dar buvo 1:1, bet po pertraukos Romelu Lukaku pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais.

Artėjant į pabaigą rungtynėms šeimininkai sušvelnino rezultatą bei jį buvo ir išlyginę. Vis dėlto po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė ir rezultatas liko 2:3 „Inter“ naudai.

Ši Italų ekipos pergalė lengviau atsikvėpti privertė Madrido „Real“, kuris kiek anksčiau Ukrainoje netikėtai 0:2 nusileido Donecko „Šachtar“.

Šioje grupėje bilietų į kitą etapą savininkai spręsis tik paskutiniame ture.

C grupėje Portugalijoje vykusiame susitikime tarp „Porto“ ir „Manchester City“ nugalėtojas nepaaiškėjo, susitikimas baigėsi 0:0. Abu klubai prieš paskutinį turą jau užsitikrino vietas kitame turnyro etape.

Kitame grupės mače „Marseille“ namuose 2:1 pranoko Pirėjo „Olympiakos“.

Šeimininkai atsilikinėjo, bet antrame kėlinyje dukart nuginklavo varžovų vartininką, o lemiamą įvartį Dimitri Payetas pelnė iš 11 m. baudinio.

Na, o D grupėje po praėjusiame ture patirtos nesėkmės atsitiesė „Liverpool“, kurie namuose 1:0 nugalėjo Amsterdamo „Ajax“  ekipą.

Vienintelį įvartį anglų klubo saugas Curtisas Jonesas pelnė antrojo kėlinio viduryje, kai grubiai suklydo „Ajax vartininkas.

Kitame grupės susitikime tarp Bergamo „Atalanta“ ir „Midtjylland“ nugalėtojas nepaaiškėjo. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Iš D grupės vietą kitame etape užsitikrino tik „Liverpool“.