Geriausia planetos boksininkė nustebino – pasirašė kontraktą su MMA organizacija

 Amerikietei Claressai Shields dar tik 25-eri, bet ji bokse jau pasiekė tiek daug, kad daugelio yra vadinama geriausia planetos kovotoja.

 Claressa Shields (nuotr. YouTube)

Moterų boksininkių „pound for pound“ reitinguose dažniausiai nepralenkiama C.Shields pirmadienį nustebino, pareikšdama, kad pasirašė kontraktą su gerai žinoma MMA organizacija PFL. Boksininkė jau kitąmet yra nusiteikusi debiutuoti narve.

C.Shields 2012 m. ir 2016 m. tapo olimpine čempione, o 2014 m. ir 2016 m. laimėjo pasaulio čempionatą. Po įspūdingos karjeros mėgėjų bokse amerikietė perėjo į profesionalių kovas ir ten taip pat yra nesustabdoma. C.Shields jau ketvirtoje kovoje profesionalių ringe tapo pasaulio čempione. Iš viso amerikietė turi 10 pergalių iš tiek pat galimų bei spėjo tapti trijų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempione.

Moterų vidutinio svorio kategorijoje ji susirinko visus 4 pagrindinius čempionės diržus (WBA, WBC, IBF ir WBO). C.Shields planuoja ir toliau dalyvauti bokso kovose, jas paįvairindama pasirodymais PFL turnyruose.

Beje, dabartinėje C.Shields svorio kategorijoje kovoja ir, ko gero, ryškiausia PFL žvaigždė amerikietė Kayla Harrison. Dukart olimpinė ir sykį pasaulio dziudo čempionė MMA narve turi 8 pergales iš tiek pat galimų, o kovinio sporto sirgaliai jau svajoja pamatyti akistatą tarp elitinės boksininkės bei aukščiausios klasės dziudo meistrės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų