Maskoliūnas: „Vyrai parodė, kad turi savyje savigarbos”

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (2/2) pasiekė revanšą prieš Belgijos rinktinę atrankos varžybose į 2022 m. Europos čempionatą. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Vilniuje vykstančiame atrankos lango burbule varžovus įveikė 84:71 (20:15, 29:21, 18:15, 17:20).

Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena.lt)
40

Belgija šiose rungtynėse nepirmavo nė karto, o didžiausias lietuvių pranašumas buvo pasiekęs 22 taškus ketvirtame kėlinyje.

Po mačo D. Maskoliūnas sakė, kad aikštėje pamatė visai kitokį auklėtinių veidą.

„Tai, ką matėme penktadienį – niekas nenori matyti, ypatingai Lietuvoje. Šiandien vyrai parodė, kad ne tai, kad varžovai neturi šansų, bet turėjome kontrolę. Parodė, kad turi savyje savigarbos. Pasitaiko, nežinau, kodėl mums tai pasitaiko, bet mes gauname į veidą, atsistojome ir su dvigubu pykčiu vožiame atgal”, – kalbėjo jis.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurobasket 2022” atranka: Lietuva – Belgija

Pirmą tarpusavio susitikimą Belgija buvo laimėjusi 86:65, bet trenerio teigimu taškų skirtumas nebuvo akcentuotas: „Nebuvo akcentuota tai nė karto. Žinant situaciją grupėje – tai nėra svarbu. Rungtynių metu kalbėjome apie tai, bet nesiekėme to žūtbūt”.

Tai buvo ne tik revanšas belgams, bet ir reabilitacija po penktadienį patirto netikėto pralaimėjimo Danijai 76:80.

Paklaustas, ar kažką keistų pasiruošime po gautų pamokų ir netikėtų pralaimėjimų, D. Maskoliūnas pabrėžė, kad tai nėra taip lengva, kaip atrodo.

„Supraskite teisingai, mes turėjome treniruotes antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį, o komandoje šeši nauji žmonės. Norėčiau, bet nemoku taip greitai visko perteikti. Žaidėjai atvažiuoja iš klubo, kur turi po penkiasdešimt derinių, čia dar reikia išmokti, plius visai kita gynybos sistema.

Taip, nenorėčiau pralaimėti danams, norėčiau turėti geresnę energiją pirmose rungtynėse. Taip, norėčiau kažką keisti, bet ar galiu kažką padaryti greitai? Nekalbant apie tai, kad mes neturime teisės pralaimėti danams.

Mes tikrai stengiamės, kiek įmanoma”, – emocingai kalbėjo treneris.

Dėl vieno dalyko priekaištų strategas tikrai neturi – žaidėjų darbo treniruotėse.

„Rinktinėje visi dirba nuostabiai, treniruočių procese neturime absoliučiai jokių bėdų. Neturiu nė menkiausios pretenzijos dėl atsidavimo treniruotėse, dėl rungtynių kartais klausimų kyla”, – teigė D. Maskoliūnas.

Atranka į Europos čempionatą baigsis kitų metų vasario mėnesį. Lietuva C grupėje kol kas dalinasi antrą-trečią vietas su Danija, o Belgija yra pirma.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų