„Youtube“ žvaigždė brutaliai nokautavo buvusį NBA žaidėją Robinsoną

Los Andžele esančioje „Staples Center“ arenoje vykusiame kovų vakare legendinių boksininkų Mike‘o Tysono ir Roy Joneso jaunesniojo kovą apšildė „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas ir triskart NBA dėjimų konkursų nugalėtojas Nate‘as Robinsonas.

N. Robinsonas buvo nokautuotas (nuotr. SCANPIX)

Vieną profesionalią kovą jau turėjęs J.Paulas visiškai dominavo, pasiuntė N.Robinsoną į du nokdaunus ir galiausiai antrame raunde jį nokautavo.

N.Robinsonas kovą pradėjo atsargiai, tačiau jau po maždaug 15 sekundžių puolė J.Paulą spausti, tačiau žalos nepadarė. Kovotojai labai dažnai ėjo į klinčą, o teisėjas net įspėjo atletus, kad čia ne imtynės. Likus 50 sekundžių iki raundo pabaigos N.Robinsonas po vieno iš J.Paulo dešinės rankos smūgio krito veidu žemyn, tačiau sugebėjo atsikelti ir tęsti kovą.

Antrame raunde kovotojai dažniau keitėsi smūgiais, o sėkmingesnis ir vėl buvo J.Paulas, kuris iki raundo pabaigos likus 1 min. 50 sekundžių dar kartą pasiuntė N.Robinsoną į nokdauną. Nors buvęs krepšininkas dar sugebėjo atsistoti ir pratęsti kovą, tačiau jau po 20 sekundžių jis vėl krito ir teisėjas nutraukė kovą. N.Robinsonas dar kurį laiką gulėjo ant žemės ir itin sunkiai kėlėsi nuo ringo grindų.

Po kovos duodamas interviu J.Paulas atskleidė, kad į šią kovą ėjo su lūžusia nosimi ir planuoja koviniame sporte būti dar ilgai.

„Yra ilgas varžovų sąrašas, kurių norėčiau. Conoras McGregoras, DIllonas Danisas, aš juos abu nokautuosiu“, – sakė J.Paulas.

Socialiniame tinkle „twitter“ apie šią kovą nuomonę išreiškė ir interneto žvaigždė bei žymus reperis KSI, kuris nebuvo sužavėtas J.Paulo pergale. Jau anksčiau buvo kalbų, kad J.Paulas gali susikauti su KSI, todėl labai tikėtina, kad vėliau ar anksčiau išvysime ir šią dvikovą.

Tai buvo antroji J.Paulo pergalė nokautu. Dar šių metų sausį J.Paulas vos per keletą minučių nokautavo profesionalios bokso patirties taip pat neturėjusį Ali Esoną Gibą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų