Vokietijos pirmenybėse „Bayern“ grįžo į pergalių kelią

Šeštadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalę iškovojo čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ (19 tšk.) ekipa, kuri svečiuose 3:1 nugalėjo „VfB Stuttgart“ (11 tšk.) ekipą ir atsitiesė po prieš tai sužaistų lygiųjų su Bremeno „SV Werder“.

Šeimininkus į priekį 20-ą minutę išvedė Tanguy Coulibaly, tačiau dar pirmame kėlinyje „Bayern“ pavyko persverti rezultatą savo naudai, kai 38-ą minutę pasižymėjo Kingsley Comanas, o per pridėtą laiką „Bayern“ į priekį išvedė Robertas Lewandowski.

Pergalę svečiams užtikrino 87-ą minutę pelnytas Douglaso Costa įvartis.

Kitas rungtynes „Bayern gruodžio 1-ą žais Čempionų lygoje prieš Madrido „Atletico“, o Vokietijos pirmenybėse gruodžio 5-ą jų lauks „RB Leipzig“ iššūkis.

Antrą pralaimėjimą per pastarąsias trejas Vokietijos pirmenybių rungtynes patyrė Dortmundo „Borussia“ (18 tšk.), kuri namuose 1:2 nusileido „Koln“ (6 tšk.) ekipai.

„Koln“ ekipą į priekį 9-ą minutę išvedė Ellyesas Skhiri, o 6ą-ą minutę tas pats E.Skhiri skirtumą padvigubino.

Nors Thorganas Hazardas 74-ą minutę deficitą sumažino, tačiau išplėšti bent jau lygiųjų „Borussia“ nepavyko.