Šeštadienį Suomijoje prasidėjo naujasis pasaulio biatlono taurės sezonas. Vyrų 20 km lenktynėse įspūdingai pasirodė 28-ąjį gimtadienį minėjęs lietuvis Vytautas Strolia.

Lietuvis numušė 19 taikinių iš 20, įveikė distanciją per 51 min. 53.3 sek. ir finišavo 16-as. Tai – geriausias V.Strolios karjeros rezultatas pasaulio taurės lenktynėse. Lietuvis iškovojo 25 įskaitinius pasaulio taurės taškus. Iki šiol geriausia V.Strolios vieta pasaulio taurės lenktynėse buvo 20-a.

Sėkmingai pasirodė ir Karolis Dombrovskis. Jis taip pat numušė 19 taikinių, finišavo per 53 min. 12.1 sek., užėmė 36-ą vietą ir pelnė 5 pasaulio taurės taškus. Linas Banys buvo 82-as (57:32.7 min., 3 netikslūs šūviai), o Maksimas Fominas – 91-as (59:12.2, 4) tarp 101 sportininko.

Lenktynes laimėjo norvegas Sturla Holmas Laegreidas (48:57.0, 0). Jis aplenkė kartą suklydusį favoritą norvegą Johannesą Thingnesą Boe (49:16.6, 1) ir vokietį Eriką Lesserį (50:00.6).

Šeštadienį dar laukia moterų 15 km lenktynės.