Įvyko Tysono ir Joneso akistata su svėrimais – nė vienas nepasiekė 100 kg

Ilgai laukta po 15 metų į ringą sugrįžtančio legendinio sunkiasvorio Mike‘o Tysono ir kitos bokso legendos Roy Joneso jaunesniojo dvikova įvyks Lietuvos laiku jau artėjančią naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį įvyko oficiali svėrimo ceremonija, kurioje buvo suorganizuota ir pirmoji bei paskutinė 54-erių metų M.Tysono ir 51-erių R.Joneso akistata.

Pirmasis ant svarstyklių lipo R.Jonesas, kuris svėrė 210 svarų (95,25 kg), tuo tarpu po jo sekęs M.Tysonas svėrė 220,4 svarus (99,97 kg). Abu boksininkai gana ramiai vienas kitam žiūrėjo į akis ir galiausiai papozavę fotografams bei tarę kelis sakinius, išsiskirstė.

„Negaliu pasakyti, kaip tai padaryti, nes tai gali atrodyti klaidingai. Jeigu bandyčiau jums pasakyti, tai tikriausiai skambėtų neteisingai, bet patikėkite manimi, tai bus teisinga“, – užslėptą žinutę perdavė R.Jonesas.

„Aš atlieku smūgius, o visa kita priklauso nuo Roy'aus. Jeigu aš kur nors bėgsiu, tai bėgsiu tiesiai į jį“, – teigė M.Tysonas.

M.Tysonas yra lengviausias nuo 1997 m. žymiosios „įkandimo kovos“ prieš Evanderį Holyfieldą, kai jo svoris siekė 218 svarų. 

Per savo karjerą M.Tysonas iškovojo 50 pergalių (44 nokautai) ir patyrė 6 pralaimėjimus (4 nokautai). Sunkiausias jis buvo 2001 m., kai po šešių raundų kovos sustabdė Brianą Nielseną. Tą kartą M.Tysonas svėrė 107,95 kg, o paskutinėje kovoje prieš Keviną McBride‘ą jo svoris buvo 233 svarai (105,68 kg).

R.Jonesas jaunesnysis per profesionalo karjerą iškovojo 66 pergales (47 nokautai) ir patyrė 9 pralaimėjimus (5 nokautai). Jis tapo keturių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu, diržą buvo laimėjęs ir tarp sunkiasvorių.

51-erių amerikietis karjerą baigė visai neseniai – paskutinį kartą jis į ringą žengė 2018 m. vasario 8 d., o prieš tą kovą svėrė 199 svarus (90,26 kg). Kai 2003 m. R.Jonesas įveikė Johną Ruizą ir iškovojo WBA sunkiasvorių čempiono titulą, tuomet jis oficialiai svėrė 193 svarus (88 kg). Dabartinis R.Joneso svoris – didžiausias karjeroje. 210 svarų svorį R.Jonesas yra pasiekęs keturiose savo kovose, o iki šiol jis sunkiausias buvo 2015 m. prieš Ericą Watkinsą, kai svėrė 204 svarus.

REKLAMA

M.Tysonas dar prieš kovą pasirodė „Good Morning America“ laidos eteryje ir tada atskleidė, kad numetė net 100 svarų (45,36 kg) svorio.

„Sugrįžimas buvo labai sunkus tik dėl vienos aplinkybės – turėjau numesti 100 svarų. Tapau veganu, o žmona man liepė naudotis bėgimo takeliu. Pradėjęs nuo 15 minučių, vėliau ant jo išbūdavau 2 valandas. Visi kiti dalykai nebuvo sunkūs, nes juos ir taip dariau visą karjerą“, - sakė M.Tysonas.

Ši kova turėjo įvykti dar rugsėjo mėnesį, tačiau dėl koronaviruso pandemijos ir norint pritraukti daugiau pajamų, kurias M.Tysonas žada išdalinti įvairioms labdaros organizacijoms, buvo nuspręsta kovą perkelti į lapkritį.

Prieš rugsėjį buvo manoma, kad M.Tysonas svers maždaug 25 kg daugiau nei R.Jonesas, tačiau M.Tysonas per pasiruošimo laikotarpį įspūdingai pakeitė kūno formas.

M.Tysono ir R.Joneso kovą lapkričio 29 d. tiesiogiai žiūrėkite išskirtinai tik per naujos kartos televiziją „Go3“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų