Pirmieji Vilniuje vykstantį 2020 metų Europos krepšinio čempionato atrankos turnyro „burbulą” rungtynėmis pradėjo Belgijos ir Čekijos krepšininkai. Užtikrintą pergalę rezultatu 90:62 (27:19, 20:17, 23:15, 20:11) iškovojo belgai.

Belgija žaidimo kontrolę į savo rankas perėmė iškart nuo mačo pradžios. Kurį laiką čekai dar priešinosi, bet po pirmojo kėlinio jų atsilikimas siekė jau 8 taškus, o paskui tik augo.

Į didžiąją pertrauką komandos išėjo  Belgijai turint dviženklę persvarą – 47:36. Po pertraukos vaizdas aikštėje per daug nepasikeitė. Skirtumas tik augo, belgai neleisdavo varžovams sukurti spurtų, patys sėkmingai atakavo krepšį ir galiausiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Belgai rungtynėse puikiai atakavo iš toli, kai pataikė 10 iš 17 mestų tritaškių.

Beje, Belgija vienintelė grupėje išlieka nepralaimėjusi. Būtent ši komanda ir bus Lietuvos rinktinės varžovai sekmadienį vakare.

Belgijos rinktinė: Retinas Obasohanas 18 (7 rez. perd.), Pierre'as-Antoine'as Gilettas 13, Hansas Vanwijnas 12, Alexandre'as Libertas 10.

Čekijos rinktinė: Ondrejus Balvinas 14, Lukas Palyza 13, Jaromiras Bohačikas 9, Simonas Purslas 6.