Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos grupių etapo išvykos rungtynėse 3:0 nugalėjo „Molde“ futbolininkus.

Reissas Nelsonas 13-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Andreasas Linde sėkmingai atrėmė kamuolį.

Nicolas Pepe 50-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Reissas Nelsonas 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Alexandre‘as Lacazette‘as 71-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Folarinas Balogunas susitikimo pabaigoje pridėjo įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Tuo tarpu kitose rungtynėse „Milan“ ir „Lille“ išsiskyrė taikiai 1:1.

Yusufo Yazici 11-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kontratakos smaigalyje atsidūręs Samu Castillejo 46-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Milan“ į priekį 1:0.

Jonathanas Bamba 65-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.