Maradonos sūnus – reanimacijoje, apie tėvo mirtį sužinojo iš žurnalisto

Diego Maradona jaunesnysis apie tėvo, legendinio Argentinos futbolininko, mirtį sužinojo iš žurnalisto, kuris kreipėsi komentaro.

D. Maradona jaunesnysis gydosi nuo koronaviruso. Jis – ligoninės reanimacijoje.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Argentinoje mirė D. Maradona

Apie tai pranešė žurnalistas Tancredi Palmeri.

„Jis dabar reanimacijoje dėl koronaviruso. Deja, jam paskambino garsus geltonosios spaudos atstovas – norėjo sužinoti jo reakciją į tėvo mirtį. Taip Diego jaunesnysis sužinojo netekęs tėčio. Palikite vaikiną ramybėje“, – rašė žurnalistas.

Diego jaunesniajam – 34-i, jis žaidė paplūdimio futbolą už Italijos rinktinę. Tiesa, Diego nėra vienintelis legendinio futbolininko sūnus. Viso Argentinos herojus turi penkis vaikus nuo keturių skirtingų moterų.

***

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, D. Maradona trečiadienio vakarą būdamas savo namuose nuo pat ryto jautėsi silpnai, tačiau pakilo iš lovos ir sugebėjo papusryčiauti. Vėliau buvęs futbolininkas bandė eiti atgal į kambarį, tačiau netrukus savo sūnėnui pasakė: „Aš jaučiuosi blogai“ ir, bandydamas grįžti į lovą, susmego ant žemės.

Argentinoje po D. Maradonos mirties paskelbtas trijų dienų gedulas. Su futbolo legenda žmonės gali atsisveikinti Buenos Airėse esančioje šalies Prezidentūroje, kurioje uždarame karste yra pašarvotas futbolininko kūnas.

„Napoli” klubas, kuriame D. Maradona praleido geriausius savo karjeros metus, jau paskelbė apie norą stadioną pervadinti futbolininko garbei.

D. Maradona mirė būdamas 60 metų.

Garsėjęs kaip žmogus, įkvėpęs Argentinos rinktinę 1986 metais laimėti Pasaulio futbolo čempionatą, jis buvo pelnęs didelę pagarbą klubuose, įskaitant „Boca Juniors“ savo tėvynėje ir Neapolio klubą Italijoje, kur D. Maradona padėjo iškovoti abi šio klubo pergales Aukščiausiosios lygos pirmenybėse.

„Esi amžinas kiekvieno pasaulio futbolo [bendruomenės nario] širdyje“, – sakoma per „Twitter“ paskelbtame Argentinos rinktinės pranešime, kur taip pat buvo įdėta Pasaulio čempionato taurę laikančio D. Maradonos nuotrauka.

REKLAMA

Per savo karjerą D. Maradona žaidė „Boca Juniors”, „Barcelona”, „Napoli”, „Sevilla” ir „Newell’s Old Boys” klubuose. Su Argentinos rinktine jis 1986 m. tapo pasaulio čempionu.

Viso per profesionalo karjerą klubuose ir rinktinėje D. Maradona sužaidė 694 rungtynes, pelnė 354 įvarčius.

Ryškiausią karjeros etapą D. Maradona išgyveno italų „Napoli” komandoje.

Kaip pats D. Maradona yra sakęs interviu BBC, tie septyneri metai Italijoje buvo tikra palaima ir džiaugsmas, kai žmogus atranda savo vietą.

Jo pristatymą stadione stebėjo įspūdinga 75 tūkst. sirgalių minia.


Rašyti komentarą...
v
va
2020-11-26 15:42:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip buna
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų