„Ryto“ centrui Ndourui diagnozuotas koronavirusas

FIBA „langas“ pirmiausia atsivėrė Afrikoje, kurioje vyksta atranka į 2022-ųjų žemyno čempionatą.

Išskirtinį pasirodymą B grupėje surengė Senegalo rinktinė (1/0), Kigalyje 92:54 (19:19, 28:14, 11:19, 34:2) sutriuškinusi Keniją (0/1).

Senegaliečiai buvo aiškiais mačo favoritais, tačiau po trijų kėlinių pirmavo vos šešiais taškais – 58:52. Vis dėlto fantastiškas lemiamas ketvirtis sunkų mačą pavertė sutriuškinimu.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo buvęs Vilniaus „Ryto“ žaidėjas Clevinas Hannah, per 28 minutes pelnęs 12 taškų (1/1 dvitaškio, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Mačui registruotas buvo, tačiau ant parketo nepasirodė „Ryto“ puolėjas Maurice‘as Ndouras. Po rungtynių pasitvirtino spėlionės, kad jam diagnozuotas koronavirusas – apie tai pranešė Senegalo krepšinio federacija.

Simptomų atletas nejaučia, tačiau Ruandoje atsidūrė saviizoliacijoje.

Jei pakartotinis jo testas nebus neigiamas, jis nepasirodys ir mačuose prieš Mozambiką bei Angolą ir turėtų užsibūti Kigalyje. Senegalo rinktinei 19 taškų surinko Ibrahima Faye, rezultatyviausias Kenijos nacionalinėje komandoje buvo 13 taškų pelnęs Tyloras Ongwae.