Monpeljė „Montpellier“ ekipa su Jonu Truchanovičiumi pratęsė puikų startą Europos lygos varžybose. Prieš savaitę palaužę Našičų rankininkus šįkart elitinis prancūzų klubas 40:16 (23:7) tiesiog nušlavė nuo kelio Stambulo „Bešiktaš“ komandą.

MontpellierNors pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Bešiktaš“, tačiau tai ir buvo vienintelis kartas, kuomet susitikime pirmavo varžovai. Jau pirmojo kėlinio antroje pusėje „Montpellier“ susikūrė dviženklį pranašumą (14:4), o į pertrauką išėjo ilsėtis turėdami 16 įvarčių persvarą – 23:7.

Nors po pertraukos Monpeljė ekipa įvykių neforsavo, tačiau skirtumas tarp ekipų toliau tendencingai augo. Likus žaisti 8 minutes ekipas jau skyrė 20 įvarčių (33:13), o susitikimą J.Truchanovičiaus ekipa laimėjo 40:16.

Nors „Bešiktaš“ tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas čempionato starte, tačiau tokiu skirtumu klubas pralaimėjo pirmą kartą. Magdeburgo „Magdeburg“ komanda antrajame ture turkus buvo įveikusi 41:23.

Reikia pažymėti, kad „Bešiktaš“ komanda verčiasi daugiausiai vietiniais žaidėjai ir joje yra tik du legionieriai: austras Austris Tuminskis ir portugalas Hugo Carvalhao.

J.Truchanovičius šiame mače į vartus metė 4 kartus ir 2 sykius sugebėjo pasižymėti įvarčiais. Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Hugo Descatas ir Julienas Bosas, pelnę po 6 įvarčius, Lucas Pellas ir Fredericas Pettersonas pridėjo 5 tikslius metimus.

„Bešiktaš“ komandai 4 įvarčius surinko Gorkemas Biceras, 3 pridėjo Hugo Carvalhao.

Prancūzijos lygoje „Montpellier“ po 6 mačų turi 10 taškų ir žengia trečioje vietoje, „Chambery“ ekipa su Gerdu Babarsku savo sąskaitoje turi 5 taškus ir yra 11 vietoje.