Kroatijos aukščiausioje lygoje dar vieną pergalę iškovojo Valdas Dambrauskas ir jo treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. „Gorica“ namuose 1:0 nugalėjo „Varaždin“ ekipą.

„Gorica“ startinėje sudėtyje žaidė Paulius Golubickas, kuris aikštėje praleido 60 minučių. Vienintelį įvartį „Gorica“ įmušė 20 minutę, kuomet realizavo paskirtą baudinį.

Po šios pergalės „Gorica“ klubas su 22 taškais lieka trečioje vietoje, bet dabar vos tašku atsilieka nuo antroje vietoje esančio „Osijek“ klubo, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Tuo metu stipriausioje Saudo Arabijos lygoje Giedrius Arlauskis turėjo tenkintis lygiosiomis. Lietuvio atstovaujamas Rijado „Al-Shabab“ klubas išvykoje sužaidė 2:2 su „Al Ahli“ klubu.

G.Arlauskis šiame mače įvarčius praleido 2 ir 50 minutėmis, o jo komanda įvarčius mušė 44 ir 48 minutėmis.

Į G.Arlauskio vartus iš viso buvo atlikti penki smūgiai ir lietuvis sugebėjo atremti tris iš jų.

Po šių lygiųjų „Al-Shabab“ klubas su 11 taškų užima antrą vietą lygoje. Per penkias rungtynes Rijado ekipa laimėjo tris kartus ir du kartus sužaidė lygiosiomis.