„Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Napoli“ futbolininkus ir sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Zlatanas Ibrahimovičius 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Milan“ ekipą į priekį 1:0. Švedas 54-ąją minutę antrą kartą šiose rungtynėse nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Driesas Mertensas 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Tiemoue Bakayoko 65-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną šiose rungtynėse, kuri virto į raudoną, ir „Napoli" liko rungtyniauti dešimtyje.

Jensas Hauge'as per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį ir rezultatas tapo 3:1.

39-erių Z. Ibrahimovičius šį sezoną per šešerias rungtynes yra pelnęs net 10 įvarčių.