Ronaldo dublis padovanojo „Juventus“ pergalę

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje 2 :0nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę.

Federico Bernardeschi 11-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas šio įvarčio neįskaitė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Net keletą varžovų suklaidinęs Cristiano Ronaldo 38-ąją minute nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Portugalas 42-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Alvaro Morata 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Ragnaras Klavanas taip pat pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Dejano Kulusevskio 76-ąją minutę atliktą smūgį sėkmingai blokavo varžovas ir šeimininkų ataka nutrūko.