Dambrausko treniruojama „Gorica“ laimėjo Kroatijoje

Penktadienio vakarą Kroatijos aukščiausioje lygoje pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas, kuris išvykoje 3:1 nugalėjo „Šibernik“ klubą.

„Gorica“ gretose Paulius Golubickas rungtynes pradėjo ant suolo, o varžovai jau 7 minutę įsiveržė į priekį. P.Golubickas į aikštę žengė 61 minutę, o jau po minutės „Gorica“ rezultatą išlygino, įmušdama nuo kampinio gairelės.

Beveik po 20 minučių „Gorica“ rezultatą jau persvėrė, o trečią pridėto laiko minutę „Goricai“ padėjo stiprus vėjas bei ji pelnė trečiąjį įvartį.

Po šios pergalės „Gorica“ su 19 taškų užima trečią vietą ir tašku atsilieka nuo antroje vietoje esančio „Osijek“ klubu už kurį yra sužaidusi ir vienomis rungtynėmis mažiau.