Londone (Didžioji Britanija) penktadienį tęsiasi prestižinis baigiamasis metų vyrų teniso turnyras „Nitto ATP Finals“, į kurį tradiciškai pakviesti tik 8 elitiniai žaidėjai.

„Tokyo 1970“ grupės žūtbūtiniame mače serbas Novakas Djokovičius (ATP-1) per 1 valandą 38 minutes 6:3, 7:6 (7:4) pranoko vokietį Alexanderį Zverevą (ATP-7). Tai buvo penkta serbo pergalė prieš vokietį per aštuonias jų dvikovas.

N.Djokovičius pirmąjį setą pradėjo spurtu 3:0 ir ramiai pirmavo iki septintojo geimo, kai A.Zverevas susikūrė du „break pointus“. Visgi, serbas, atsilikdamas 15:40, savo padavimų metu laimėjo keturis taškus paeiliui, išlipo iš „duobės“ ir išlaikė pergalingą pranašumą.

Antrajame sete A.Zverevas buvo per tašką nuo dviejų geimų pranašumo (3:1), bet nerealizavo dar vieno „break pointo“. Ketvirtajame geime savo progas švaistė ir N.Djokovičius, tad galiausiai teko žaisti pratęsimą. Jame A.Zverevas epizodiškai pirmavo (2:0), bet netrukus prarado pranašumą (2:2), o vėliau pralaimėjo dar vieną tašką savo padavimų metu ir neatsitiesė.

Beje, antrajame sete A.Zverevas atliko 27 neatremtus smūgius (N.Djokovičius – 7) ir laimėjo daugiau taškų nei varžovas (45 prieš 43), bet to jam neužteko.

N.Djokovičiui ši pergalė užtikrino vietą pusfinalyje, kur jis susitiks su austru Dominicu Thiemu (ATP-3). Taip pat jau aišku, kad kitą pusfinalio porą sudarys ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2) ir rusas Daniilas Medvedevas (ATP-4).

„Nitto ATP Finals“ turnyro prizų fondą sudaro 5,7 mln. JAV dolerių.