Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki” (2-7) patyrė triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje – namie 77:105 (30:29, 21:29, 12:28, 14:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes” (5-4).

„Chimki” pirmavo po pirmo kėlinio, kuriame susmeigė 6 tritaškius į svečių krepšį, bet antrajame iniciatyvą perėmė „Anadolu Efes”.

Rusijos klubo duobė gilėjo iš karto po pertraukos, kai trečią ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 10:0 ir netrukus susikrovė triuškinančią persvarą.

Ergino Atamano auklėtiniai nuostabiai atakavo iš visų pozicijų – pataikė 23/31 (74,2 proc.) dvitaškių, 14/27 (51,9 proc.) tritaškių ir 17/20 (85 proc.) baudų.

„Chimki” šiame sezone dar nebuvo praleidusi tiek daug taškų, o „Anadolu Efes” – pelniusi.

Nors ir pasiekė pergalę, Turkijos klubas neapsiėjo be nuostolių - rungtynių metu susižeidė Vasilje Micičius. Kol kas neaišku, kokią traumą patyrė serbas.

Antroje mačo pusėje visiškai pranyko „Chimki” žvaigždė Aleksejus Švedas – mačą jis baigė su 9 taškais ir tiek pat rezultatyvių perdavimų, bet šiuos skaičius susirinko per pirmus du kėlinius.

„Anadolu Efes” ekipoje spindėjo 35-erių veteranas Krunoslavas Simonas, pelnęs 24 taškus.

„Chimki”: J. Mickey ir J. Timma po 13, G. Monroe 10, A. Švedas ir S. Monia po 9.

„Anadolu Efes”: K. Simonas 24, Sh. Larkinas 20, T. Pleissas 18, A. Moermanas 14.