Tautų lyga: Anglijos ir Italijos rinktinės iškovojo užtikrintas pergales

Anglijos rinktinė paskutinės UEFA Tautų lygos grupės rungtynėse 40 sutriuškino Islandijos futbolininkus.

Užtikrinta anglų pergalė. (nuotr. SCANPIX)

Declanas Rice‘as 20-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė Anglijos rinktinę į priekį 1:0.

Masonas Mountas 24-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Philas Fodenas du kartus iš eilės nuginklavo vartininką, o Anglijos rinktinė iškovojo pergalę 4:0.

Kitame grupės mačo belgai namie 4:2 įveikė  Daniją. Du įvarčius nugalėtojams įmušė Romelu Lukaku (57 ir 69 min.), po vieną pridėjo Youri Tielemansas (3 min.) ir Kevinas De Bruyne (87 min.).

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo tarpu Italijos rinktinė išvykoje 2:0 nugalėjo Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkus.

Andrea Belotti 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Domenico Berardi 68-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 2:0.  

O Olandijos rinktinė UEFA Tautų lygos paskutinėse grupės rungtynėse 2:1 įveikė Lenkijos futbolininkus, tačiau iškovoti kelialapio į finalines kovas nepavyko.

Kamilas Jozwiakas 6-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Lenkijos rinktinę į priekį 1:0. Memphis Depay‘us 77-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

REKLAMA

Georginio Wijnaldumas 84-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė svečiams pergalę 2:1. Olandijos rinktinė šiose rungtynėse atliko net 20 smūgių, kai tuo tarpu lenkai dvigubai mažiau – 9.

Standings provided by SofaScore LiveScore

B divizionas:

1 grupė:

Šiaurės Airija – Rumunija 1:1

Austrija – Norvegija 1:1

Standings provided by SofaScore LiveScore

2  grupė:

Čekija – Slovakija 2:0

Izraelis – Škotija 1:0

Standings provided by SofaScore LiveScore

3 grupė:

Vengrija – Turkija 2:0

Serbija – Rusija 5:0

Standings provided by SofaScore LiveScore

4 grupė:

Airija – Bulgarija 0:0

Velsas – Suomija 3:1

Standings provided by SofaScore LiveScore

C divizionas:

2 grupė:

Armėnija – Šiaurės Makedonija 1:0

Sakartvelas – Estija 0:0

Standings provided by SofaScore LiveScore

3 grupė:

Graikija – Slovėnija 0:0

Kosovas – Moldova 1:0

Standings provided by SofaScore LiveScore

4 grupė:

Albanija – Baltarusija 3:2

Kazachstanas – Lietuva 1:2

Standings provided by SofaScore LiveScore

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų