Po ilgos pertraukos į aikštę sugrįžęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1-5) patyrė nesėkmę Europos taurės tunryre – išvykoje 90:94 (18:29, 20:23, 24:20, 28:22) nusileista Krasnodaro „Lokomotiv“ su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku.

„Lietkabeliui“ tai buvo pirmosios rungtynės po trijų savaičių laikotarpio – klubą buvo pristabdęs koronaviruso protrūkis.

Panevėžio ekipa pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, vėliau priekyje visą laiką buvo tik „Lokomotiv“. Rusijos klubo didžiausia persvara siekė 19 taškų.

Rungtynių pabaigoje „Lietkabelis“ dar atkūrė nedidelę intrigą, kai atsilikimą nukirpo iki keturių taškų, bet „Lokomotiv“ neklydo mesdama baudas.

Geriausias karjeros rungtynes Europos taurėje sužaidė Margiris Normantas, kuris surinko 23 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų. Visi šie skaičiai yra M. Normanto rekordai Europos taurėje.

„Lokomitiv“ ekipoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Kuzminskas, kuris per 22 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Mantas Kalnietis žaidė 25 minutes, per jas pridėjo 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Lietkabelis“ vertėsi be dviejų naudingiausių žaidėjų – Gyčio Masiulio ir Marino Maričiaus.

Po dvikovos Krasnodare „Lietkabelis“ iškart keliaus į Italiją, kadangi penktadienį lauks atidėtas 6-ojo turo susitikimas su grupės lydere Bolonijos „Virtus“ (6-0) ekipa.