Lietuvos U-21 rinktinė užbaigė savo pasirodymą Europos U-21 čempionato atrankoje ir jį užbaigė triuškinančiu pralaimėjimu Kroatijoje. Lietuviai net 0:7 nusileido Kroatijos U-21 futbolininkams.

Kroatija tris įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje (13, 29 ir 36 minutėmis), o dar keturis kartus baudė lietuvius antrajame kėlinyje (57, 66, 70 ir 76 minutėmis). Po du įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Nikola Moro ir puolėjas Petar Musa. Po kartą pasižymėjo puolėjas Dario Spikičius, gynėjas Marin Sverko ir gynėjas Bosko Sutalo.

Reikia pažymėti, kad nuo 72 minutės Donato Vencevičiaus auklėtiniai liko žaisti mažumoje. Aikštėje po pertraukos pasirodęs puolėjas Gytis Paulauskas 63 minutę gavo pirmą geltoną kortelę, o po devynių minučių – antrąją ir turėjo nulipti nuo žaliosios vejos.

Ketvirtoje atrankos grupėje žaidę lietuviai su 10 taškų užėmė priešpaskutinę, penktą vietą. Lietuva aplenkė tik San Marino U-21 rinktinę, kuri grupėje liko be taškų.

Tuo metu Kroatija su 20 taškų finišavo antroje vietoje ir žais Europos čempionate, o pirmą vietą užėmė Čekijos jaunimo rinktinė (21 tšk.), taip pat patekusi į pagrindinį U-21 Europos čempionato grupių etapą.