Po 11 mėnesių pertraukos į ringą sugrįžęs geriausiu planetos boksininku neretai pavadinamas 33-ejų amerikietis Terence‘as Crawfordas (37-0, 28 nokautai) ir toliau išliko nepralaimėjęs.

T.Crawfordas ketvirtame raunde po itin tikslių atakų privertė teisėją stabdyti kovą su 34-erių britu Kellu Brooku (39-3, 27 nokautai) ir šventė jau 37-ą pergalę. Jis ketvirtą kartą apgynė WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempiono titulą, kurį 2018 m. iškovojo įveikdamas Jeffą Horną.

Prieš kovą buvo kalbama, kad stambesnio sudėjimo K.Brookas gali sukelti problemų T.Crawfordui, bet tos prognozės neišsipildė. Amerikietis po kovos žurnalistams priminė, kad jau ilgą laiką kaunasi su varžovais, kurie yra stambesni už jį.

„Klausykite. Jeffas Hornas po kovos su manimi perėjo į 160 svarų kategoriją. Benavidezas kovėsi 154 svarų kategorijoje. Jis irgi didelis, aukštas vyrukas. Amiras Khanas kovėsi su „Canelo“ 154 svarų kategorijoje. Jis irgi didelis vyrukas. Tada „nuožmioji mašina“. Jis irgi gerų fizinių duomenų, stambus vyrukas. Kai Jūs kalbate, jog man teks kovoti prieš stambesnį varžovą, tai aš nematau tame nieko naujo, nes jau daug kartų prieš tokius boksininkus kovojau, kai tik perėjau į šią svorio kategoriją“, - sakė T.Crawfordas.

Amerikietis buvo paprašytas įvertinti geriausią savo sutiktą varžovą ir pagyrė Egidijų Kavaliauską.

„Negalėčiau vertinti Brooko kaip geriausio savo sutikto varžovo. Ne, negalėčiau. Kas geriausias? „Nuožmioji mašina“ buvo geresnis. Benavidezas irgi buvo geresnis. Amiro Khano lygis daugmaž panašus, o Jeffas Hornas pasižymėjo neįprastu kovos stiliumi, todėl Brooko tikrai negaliu vadinti geriausiu sutiktu varžovu“, - pridėjo čempionas.