Argentinos rinktinė kvalifikacijoje į 2022 metų Pasaulio taurę rungtynes su Paragvajaus futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1.

Angelis Romero 22-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Paragvajų į priekį 1:0.

Nicolas Ivanas Gonzalezas 41-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Rodrigo De Paulas 44-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį paskutinę akimirką meistriškai atrėmė vartų sargas.

Argentinos lyderis Lionelis Messi 57-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Puolėjas Lautaro Martinezas 69-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau varžovų vartininkas dar kartą atrėmė kamuolį.

L.Messi 72-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Finalinis mačo teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.