Vieningoje lygoje puikią pergalę iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (3/4) ekipa, kuri namuose 86:78 (12:18, 23:23, 21:14, 30:23) pranoko Maskvos CSKA (4/2) klubą.

Per pirmuosius du kėliniu sąlygas diktavo svečiai, kurie prieš ilgąją pertrauką pirmavo 41:35.

Bet po pertraukos, po Erricko McCollumo tritaškio, R. Kurtinaičio jau pirmavo 49:48. Vėliau šeimininkai dar tvirčiau laikė iniciatyvą savo rankos ir neleido arčiau CSKA priartėti.

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje išlaikė pergalingą pranašumą.

Naudingiausiai „Chimki“ gretose žaidė aukštaūgis Gregas Monroe, kuris per 35 minutės pelnė 28 taškus (10/17 dvitaškių, 8/8 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

16 taškų pridėjo E.McCollumas, 13 – Jordanas Mickey, 9 – Viačeslavas Zaicevas.

CSKA gretose 20 taškų surinko Mike‘as Jamesas, 14 – Nikola Milutinovas (8 atk. kam.), 10 – Tornike Šengelia.